
Противопролежневый матрас для лечения и профилактики пролежневых ран OSD-QDC-303
1 799 ₴
- Готово к отправке
- Код: QDC-303
+380 (68) 573-36-21
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Протипролежневий матрац з компресором (7 см) OSD-QDC-303
Протипролежневий комірчастий матрац з компресором рекомендований для людей з низьким ризиком виникнення пролежнів. При регулярному використанні перешкоджає появі і розвитку пролежневих ран, які вже утворились, до 2 ступеня включно.
Ключові функції:
- зменшує тиск на виступаючі ділянки тіла людини, що лежить;
- сприяє повноцінному кровопостачанню м'яких тканин;
- забезпечує оптимальні умови для якісного догляду за пацієнтом з боку асистента.
Компресор:
- по черзі заповнює комірки матраца повітрям, ефективно масажуючи тканини і запобігаючи порушення кровообігу;
- безперервно працює від мережі для підтримки тиску в коміркх;
- компресор можна встановити як на рівній поверхні, так і зачепити за поручні або спинку функціонального ліжка;
- тиха робота компресора забезпечує спокій для пацієнта.
Матрац:
- виготовлений з полівінілхлориду: міцний, не викликає алергічних реакцій;
- висота комірок 7 см;
- ефективний при вазі користувача до 135 кг;
- легко мити і дезінфікувати;
- комплектується набором для ремонту.
Технические характеристики:
- Модель: OSD-QDC-303
- Тип матраса: ячеистый
- Материал: ПВХ
- Эффективность против пролежней: 1 – 2
- Размеры матраса, Д х Ш, (см): 200 х 90
- Максимальная высота ячеек, (см): 7
- Количество ячеек / секций, (шт.): 130
- Максимальная нагрузка, (кг): 135
- Толщина ПВХ, (мм): 0.35
- Длина закрылки (голова - ноги), (см): 50 + 50
- Функция статического давления: нет
- Тип давления: переменный
- Размер компрессора, (см): 25 х 13 х 9,5
- Рабочее давление, (мм рт. ст.): 40 – 110
- Время смены цикла, (мин.): 6 – 7
- Время полного цикла, (мин.): 12 – 14
- Электропитание, (В/Гц): 220/50
- Комплектация: полотно + компрессор + соединительные трубки + набор для ремонта + инструкция
- Гарантия, (мес.): 24
Залишилися питання щодо вибору протипролежневого матраца? Наші фахівці з радістю дадуть відповідь на всі Ваші запитання і допоможуть підібрати оптимальний варіант.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ОSD |
| Страна производитель | Италия |
| Тип противопролежневой системы | Ячеистый |
| Тип противопролежневого матраса | Динамичный |
| Количество воздушных секций | 130 шт |
| Материал изготовления противопролежневой системы | Поливинилхлорид (ПВХ) |
| Максимальная нагрузка | 135 кг |
| Габаритные размеры | |
| Длина противопролежневой системы | 200 см |
| Ширина противопролежневой системы | 90 см |
| Высота противопролежневой системы | 7 см |
| Высота воздушных секций | 7 см |
| Характеристики компрессора | |
| Цикл работы | 7 мин |
| Потребляемая мощность компрессора | 7 Вт |
| Питание | Сеть 220В |
| Минимальное рабочее давление | 40 мм/рт. ст. |
| Максимальное рабочее давление | 110 мм/рт. ст. |
| Уровень шума | 20 дБ |
| Дополнительные характеристики | |
| Функция статического давления | Нет |
Информация для заказа
- Цена: 1 799 ₴



